Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

5.   WIZJA ROZWOJU SOŁECTWA
 
          Plan Odnowy Sołectwa Postolin to wynik współdziałania Rady Sołeckiej, we współpracy ze środowiskami społecznymi i mieszkańcami. Na dzisiaj obejmuje okres: 2008 – 2013.
Zasadniczym celem planu jest dalszy wzrost świadomości mieszkańców w kształtowaniu profilu rozwoju własnej miejscowości – miejsca zamieszkania, a konsekwencji realizację działań inwestycyjnych . Działania inwestycyjne, podniosą standardy życia, ale przede wszystkim winny przeorientować źródła dochodów mieszkańców z pracy na roli lub z pracy najemnej na obsługę ruchu turystycznego w szerokim pojęciu tego słowa.
Realizacja tego planu, to również podniesienie bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności dzieci i młodzieży, zapewnienie dzieciom dobrych warunków nauki oraz pożytecznego zagospodarowania ich czasu wolnego, posiadanie nie lada atrakcji turystycznych i nowoczesnej infrastruktury technicznej oraz edukacyjnej, poprawę estetyczną domostw i wzrost atrakcyjności turystycznej sołectwa.

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności .